Brak skutków ubocznych stosowania

Łatwa i bezpieczna aplikacja, przeciwdziałanie i ochrona skóry.

Dlaczego mam wybrać produkty Blue Cap® i czym różnią się od innych środków na AZS, ŁZS, Łuszczycę, Egzemę…?

Blue Cap® to produkty oparte na starannie dobranych substancjach czynnych, których działanie zostało potwierdzone w drodze badań klinicznych, potwierdzających ich wysoką skuteczność. W przeciwieństwie do farmakologicznych form leczenia z udziałem leków, kostykosteroidów, które powodują interakcje i wiele niepożądanych i niebezpiecznych efektów towarzyszących leczeniu, Blue Cap® nie powoduje żadnych interakcji i skutków ubocznych! Ma szybkie i sprawdzone działanie, widoczne w krótkim czasie stosowania, czego dowodzą wyniki przeprowadzonych badań klinicznych. Jego najważniejsza zaleta tkwi w unikalnej formule AKTYWACJI MOLEKULARNEJ, która zwiększa działanie zawartego w preparatach Pirotynianu cynku aż 40 KROTNIE! Blue Cap® działa dośrodkowo i przenika do wszystkich warstw skóry. Właśnie takie działanie zapewnia długotrwałe efekty przebytej kuracji. Blue Cap® SKUTECZNIE ELIMINUJE: Atopowe Zapalenie Skóry (AZS), Łuszczycę, Łojotokowe Zapalenie Skóry, Egzemę oraz Grzybicę skóry.

Jak stosować Blue Cap®?

Zaleca się stosowanie preparatów Blue Cap® zgodne instrukcjami zawartymi w ulotce dołączonej do produktów lub zgodnie z informacją znajdującą się na stronie głównej w zakładce STOSOWANIE. Należy pamiętać, aby przed każdym użyciem preparatów Blue Cap starannie oczyścić miejsca na skórze, na które będzie zastosowany Krem lub Spray. W tym celu możemy użyć Żelu Blue Cap do mycia ciała, lub innych delikatnych środków kosmetycznych w postaci mydła lub innych bezpiecznych środków do przemywania i oczyszczania skóry takich jak Skin Clean Spray lub innych. Po zaaplikowaniu Kremu lub Spray-u Blue Cap na miejsca chorobowo zmienione można je dodatkowo delikatnie wmasować, aż do ich całkowitego wchłonięcia przez skórę. Zwiększa to efektywność działania preparatów. Należy stosować regularnie według wskazań w ulotce. Preparat Blue Cap jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku dostania się sprayu do oczu należy je natychmiast przemyć dużą ilością letniej wody aby uniknąć podrażnienia.

Jak długo należy stosować Blue Cap®?

Pozytywne działanie preparatów Blue Cap® rozpoczyna się już od pierwszej aplikacji. Widoczne efekty stosowania Spray-u można uzyskać już po 2-3 dniach stosowania a w przypadku kremu nieco dłużej zazwyczaj już po kilkunastu dniach stosowania. Zalecana kuracja Blue Cap wynosi około 30 dni, jednak w przypadku zaawansowanych stadiów chorobowych okres ten może się wydłużyć. Wówczas preparat należy stosować, aż do pełnego ustąpienia objawów. W przypadku Szamponu Blue Cap i Żelu Blue Cap do mycia ciała zaleca się profilaktycznie stosowanie ciągłe, co gwarantuje skórze bieżącą ochronę bez konieczności stosowania silniejszych preparatów takich jak - Blue Cap Spray.

Czy częstsza aplikacja Blue Cap® Cream i Blue Cap® Spray przyspieszy proces ustępowania dolegliwości?

Nie ma przeciwwskazań do częstszego stosowania Kremu i Sprayu Blue Cap®, niż w zaleceniach, jednak preparat posiada przedłużone działanie, które powoduje, że każda aplikacja oddziałuje na skórę przez długi czas. W przypadku częstszego stosowania w ciągu dnia z pewnością wzmocnimy oddziaływanie preparatu na miejsca zmienione chorobowo, jednak należy pamiętać, aby każdorazowo starannie oczyścić skórę przed nałożeniem kolejnej aplikacji.

Na jakim etapie dolegliwości Blue Cap® jest skuteczny?

Z przeprowadzonych badań klinicznych wynika, że preparat jest skuteczny w każdym stadium i na każdym etapie zmian chorobowych występujących na skórze i skutecznie eliminuje Atopowe Zapalenie Skóry (AZS), Łuszczycę, Łojotokowe Zapalenie Skóry, Egzemę oraz Grzybicę skóry.

Co zrobić jeśli aplikacja Blue Cap® została pominięta lub stosowanie zostało zaniechane?

Częste pomijanie lub zaniechanie stosowania preparatu spowolni lub zatrzyma proces powrotu skóry do zdrowia. Inne skutki nie występują. Podwójna jednorazowa aplikacja nie zastąpi pominiętej. Tylko regularne stosowanie, zgodne z zaleceniami, zapewni Państwu zdrową skórę na długi czas.

Czy występują przeciwwskazania do stosowania Blue Cap® i czy jest on bezpieczny?

Do tej pory nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań i niepożądanych interakcji lub skutków ubocznych wśród osób stosujących preparaty Blue Cap®. Substancje zawarte w preparatach są bezpieczne dla skóry i zdrowia. W okresie stosowania preparatu należy stosować właściwą dietę oraz unikać pikantnych potraw i mocnych napojów alkoholowych, które mogą ograniczać działanie preparatu. Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania.

Czy można stosować Blue Cap® po ustąpieniu dolegliwości?

Tak! Zdecydowanie zaleca się dalsze stosowanie preparatów Blue Cap®, również po ustąpieniu dolegliwości, zwłaszcza Szamponu do włosów Blue Cap i Żelu do mycia ciała Blue Cap, dla podtrzymania uzyskanych efektów kuracji. Ponadto, codzienne stosowanie preparatów Blue Cap®. pozwoli na utrzymanie skóry we właściwym stanie oddziałując na nią przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo, keratolityczne, antyutleniająco i biologicznie.